Lekarz dentysta – Stomatologia zachowawcza – Endodoncja mikroskopowa – Protetyka
O mnie:
Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (2015 r.). Od lat rozwijam się w dziedzinach, które wymagają najwyższego skupienia:
Endodoncja: Od 2017 roku jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, a w 2018 roku ukończyłam prestiżowe Curriculum Endodontyczne PTE.
Nowoczesne metody: W swojej pracy wykorzystuję techniki regeneracyjne oraz biomateriały, dbając o to, by leczenie było trwałe i skuteczne.
Praktyka: Doświadczenie zdobywałam w jednej z największych klinik w Polsce, co pozwoliło mi na biegłość w stomatologii zachowawczej, dziecięcej oraz endodoncji.
Niczego nie zostawiam przypadkowi.
Moim znakiem rozpoznawczym jest precyzyjna dokumentacja fotograficzna każdego zabiegu, co gwarantuje najwyższą jakość i pełną kontrolę nad procesem leczenia.
Mój wkład w rozwój stomatologii potwierdzają 4 publikacje naukowe (m.in. na temat urazów zębów stałych) oraz udział w aż 26 specjalistycznych szkoleniach.
Prywatnie wulkanem energii i miłośniczką aktywnego wypoczynku:
Przemierzam Polskę na rowerze.
Wędruję po górach w towarzystwie swojego psa.
Ładuję baterie na festiwalach muzycznych z przyjaciółmi.